Zakázková výroba kosmetiky

Nabízíme výrobu kosmetických prostředků v certifikovaných výrobních prostorách dle ISO 22716.  Každý spolehlivý výrobce kosmetiky musí disponovat moderním zařízením. DACOM Pharma je na výrobu kosmetických přípravků vybavena vším potřebným. Vlastníme vakuové homogenizátory s ohřevem i chlazením, poloautomatické plničky na tekuté a pastové produkty, svářečky na plastové tuby a standardně vybavenou laboratoř. Moderní zázemí i zařízení nám umožňuje vždy rychle a operativně přizpůsobit výrobu kosmetiky dle požadavků zadavatele a to i pro velmi malé série a za velmi příznivé ceny. Dále umíme zajistit veškeré náležitosti spojené s registrací nového výrobku: Příprava a kontrola textu etikety, hodnocení bezpečnosti kosmetického prostředku, registrace výrobku v evropském registru CPNP. 

V rámci zakázkové výroby kosmetiky běžně realizujeme: 

Masážní krémy na svaly a klouby – Masážní emulze vyrábíme v chladivé i hřejivé variantě. Chladivé gely obsahují obvykle mentol a volitelný bylinný komplex. Hřejivého účinku dosahujeme použitím extraktu z chilli papriček – kapsaicinu. Komplexní a dlouhotrvající účinek na svaly a klouby zajišťuje přídavek kyseliny hyaluronové a kolagenu.

Tělová mléka, krémy, gely: Nabízíme osvědčené receptury na lehká a velmi dobře roztíratelná tělová mléka s vysokým podílem přírodních substancí bez silikonů, parabenů a jiných problematických látek. Používáme BIO rostlinné oleje lisované za studena a šetrný konzervační systém.

Šampony, sprchové gely – nabízíme výrobu šamponů i sprchových gelů na bázi přírodních a šetrných tenzidů bez SLS a SLES (sodium lauryl sulfát).

Ústní hygiena: Zubní pasty s aktivním uhlím, bylinkové zubní pasty, ústní vody s vysokým obsahem esenciálních olejů.

Opalovací mléka, mléka po opalování: Opalovací mléka SPF 15, SPF 25, SPF 30, SPF 50 s kompletní UVA i UVB ochranou.

Bylinné masti, tinktury, rostlinná másla a oleje: Bylinné masti se základem z bílé či žluté vazelíny, bylinné tinktury, rostlinná másla a oleje.

Ostatní: Po dohodě jsme schopni vyrobit v podstatě jakýkoli kosmetický prostředek.